Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК. Південний, 2 поверх, магазин №5
м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК. Південний, 2 поверх, магазин №5
+38 (067) 183 35 80 Замовити дзвінок

Стіл з дерева чи з ...?

Стіл з дерева чи з ...?

Сучасний ринок кухонних столів пропонує покупцеві велике розмаїття столів як за формою, розмірами, так і за матеріалами та способом покриття стільниці. Тому і не дивно, що багато покупців не орієнтуються у матеріалах, з яких виготовляють столи і в результаті спокушаються на трошки нижчу ціну і отримують неякісний товар. Тому ми вирішили зробити і свій внесок з метою сприяти покупцеві здійснити більш свідомий вибір.

Розглянемо спершу основні матеріали, які використовують при виробництві столів.


Ламінована ДСП

Одразу відкидаємо цей варіант як найменш надійний, оскільки ДСП не стійкі до коливань вологості та температури, які є на кухні. Столи з ДСП доцільно використовувати як письмові у кімнатах.

Дерево

Однозначно кажемо так, але якщо з дерева виготовлені тільки каркас та ніжки стола. Використання дерева для стільниці стола категорично не рекомендуємо, оскільки на великих поверхнях (стільниці стола) призводить до деформації форми стільниці чи її розтріскування внаслідок тих же коливань вологості та температури. Особливо не радимо використовувати стільницю з дерева у кухнях з підігрівом підлоги.

МДФ

Цей матеріал більше підходить для стільниць стола, оскільки він більш стійких до впливу зовнішніх факторів, ніж дерево.

Фанера

Також однозначно ні, оскільки фанера не основний матеріал у меблевому виробництві, а лише допоміжний. Фанеру використовують там, де треба здешевити вартість виробу і де виріб буде експлуатуватись у сухих приміщеннях. Де у своєму домі чи квартирі ви маєте меблі з фанери???


Підсумовуючи сказане, вважаємо, що найкращим варіантом кухонного стола є стіл, скомбінований таким чином – каркас і ніжки стола з дерева, стільниця – з МДФ.

Саме такі столи ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині Letis.com.ua – якісні, надійні, довговічні.

І головне – за цінами виробника, без переплат.

Ознайомитись з повним асортиментом столів можна на цій сторінці.

Коментарі
Схожі статті
28.04.2023
Що таке HPL покриття на столах
Що таке HPL покриття на столах
Останніми роками все більшого поширення набирає декоративний пластик HPL (High Pressure Laminate) - ламінат високого тиску. Ця наз..
29.04.2023
Яке покриття обрати для стільниці стола
Яке покриття обрати для стільниці стола
Ми вже писали про те, з яких матеріалів виготовляють столи і розглянули їх переваги та недоліки (почитати статтю можна за цим поси..
29.04.2023
Системи розкладання столів
Системи розкладання столів
У кількох попередніх статтях (Стіл з дерева чи з ...?, Яке покриття обрати для стільниці стола, Що таке HPL покриття на столах)&nb..