Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК. Південний, 2 поверх, магазин №5
м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК. Південний, 2 поверх, магазин №5
+38 (067) 183 35 80 Замовити дзвінок

Яке покриття обрати для стільниці стола

Яке покриття обрати для стільниці стола

Ми вже писали про те, з яких матеріалів виготовляють столи і розглянули їх переваги та недоліки (почитати статтю можна за цим посиланням).

А тепер перейдемо до огляду покриття стільниці стола.

Емаль

Найдешевший, але водночас найменш надійний спосіб покриття. Таке покриття має низьку механічну міцність, нестійкий до подряпин і плям від продуктів та напоїв, примхливе у догляді (не можна чистити матеріалами з абразивним вмістом).

При такому покритті стільниця, якщо вона виготовлена з МДФ, не має структури дерева і стіл багато втрачає у свої красі та привабливості.

Шпон

Шпонована стільниця означає, що верх МДФ покривають тонким шаром зрізу дерева і потім або фарбують у деревоподібні кольори або покривають емаллю. Стільниця при цьому має структуру дерева і виглядаю набагато дорожче і красивіше, ніж при покритті емаллю.

На шпонованій стільниці менше видно плями від жиру, ніж на емалі. Шпон більш стійкий до подряпин, легший у догляді.

Вартість шпонованого стола вища, ніж покритого емаллю.

Скло

Скло надає столові вишуканості і сучасності, особливо гарно вписуються такі столи в інтер’єр кухні з акриловим фасадами.

Скло набагато практичніше, ніж емаль і шпон, але водночас і дорожче. Скло дуже гігієнічне, не вбирає розлиті на стіл напої, дуже легке у прибиранні, але є і мінус - скло холодне на дотик. 

HPL покриття

На сьогодні це найбільш надійне і практичне покриття на стільницю стола, яка не боїться нічого. Про переваги такого покриття можна почитати у цій статті.

Великий вибір декорів HPL покриття дозволить задовольнити смаки навіть найбільш вибагливого споживача. Особливо гарно виглядають столи, якщо покриття стола і кухонної стільниці виконано одним декором. У такому виконанні проглядається хороша підготовка до планування інтер'єру та  вишуканий смак.

Якщо Ви прочитаєте ці поради у, то зможете зробити більш свідомий вибір стола. А наші фахівці допоможуть Вам з вибором моделі стола, кольору тощо.

Коментарі
Схожі статті
28.04.2023
Що таке HPL покриття на столах
Що таке HPL покриття на столах
Останніми роками все більшого поширення набирає декоративний пластик HPL (High Pressure Laminate) - ламінат високого тиску. Ця наз..
28.04.2023
Стіл з дерева чи з ...?
Стіл з дерева чи з ...?
Сучасний ринок кухонних столів пропонує покупцеві велике розмаїття столів як за формою, розмірами, так і за матеріалами та способо..
29.04.2023
Системи розкладання столів
Системи розкладання столів
У кількох попередніх статтях (Стіл з дерева чи з ...?, Яке покриття обрати для стільниці стола, Що таке HPL покриття на столах)&nb..