Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК. Південний, 2 поверх, магазин №5
м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК. Південний, 2 поверх, магазин №5
+38 (067) 183 35 80 Замовити дзвінок

Системи розкладання столів

Системи розкладання столів

У кількох попередніх статтях (Стіл з дерева чи з...?, Яке покриття обрати для стільниці стола, Що таке HPL покриття на столах) ми вже торкалися теми матеріалів для виготовлення стола та способів покриття стільниці стола, де описали їх переваги та недоліки. Метою цих дописів є допомогти покупцеві розібратися у великому розмаїтті матеріалів та покриттів і зробити більш осмислений вибір при покупці стола.

Сьогодні розкажемо про системи розкладання столів.

Проста вставка

Проста вставка використовується в більшості столів, причому ця вставка доставляється до стола або посередині стільниці, або з одного чи двох торців стола. Добре, якщо під стільницею є місце для зберігання вставки, але є столи де вставку чи вставки треба зберігати окремо від стола, що становить певні незручності.

Вставка-метелик

Вставка-метелик складається з двох частинок і називається так, тому що при її половинки нагадують форму крилець метелика.

Така вставка ховається під стільницею стола і при цьому розкладання стола здійснюється набагато легше, ніж з простою вставкою.

Також зазначимо, що така вставка може бути як посередині стола, так і з торця стола.

Система Top Slide

При такій системі розкладання кухонний стіл має суцільну стільницю (без стиків), що робить стіл більш практичним у прибиранні. При розкладанні стільницю слід відсунути вбік, розкласти вставку-метелик і присунути стільницю до вставки.

На нашому сайті представлені столи з системою розкладання Top Slide зі скляним покриттям та з покриттям HPL.

Система Front Slide

Кухонний стіл з такою системою розкладання є ще зручнішим, ніж стіл з Top Slide. Стіл також має суцільну стільницю (дуже зручно прибирати такий стіл через відсутність стиків), але тут відсуваються вбік ноги стола і розкладається вставка-метелик. Суттєвою перевагою такого стола є можливість поставити між ніжками стола вздовж його довжини три стільці, і при цьому ніжки стола не заважатимуть нікому комфортно сидіти за столом.

На нашому сайті представлені столи з системою розкладання Front Slide зі скляним покриттям та з покриттям HPL.

Якщо надумаєте купити хороший кухонний стіл, то наші фахівці з радістю допоможуть з вибором моделі стола, проконсультують щодо механізмів розкладання та допоможуть вибрати якнайкращий варіант. У нас столи тільки найкращої якості.

Фотографії
Коментарі
Схожі статті
28.04.2023
Що таке HPL покриття на столах
Що таке HPL покриття на столах
Останніми роками все більшого поширення набирає декоративний пластик HPL (High Pressure Laminate) - ламінат високого тиску. Ця наз..
28.04.2023
Стіл з дерева чи з ...?
Стіл з дерева чи з ...?
Сучасний ринок кухонних столів пропонує покупцеві велике розмаїття столів як за формою, розмірами, так і за матеріалами та способо..
29.04.2023
Яке покриття обрати для стільниці стола
Яке покриття обрати для стільниці стола
Ми вже писали про те, з яких матеріалів виготовляють столи і розглянули їх переваги та недоліки (почитати статтю можна за цим поси..